Signalisatie sticker – ADR 4.2 – Voor zelfontbranding vatbare stoffen

Vanaf €0,25 incl. btw

Grand total
AantalKorting
1 - 90%
10 - 2410%
25 - 4915%
50 - 9925%
100 - 19940%
200+50%
Veilig betalen met

Description

Met de signalisatie sticker ADR 4.2 – Voor zelfontbranding vatbare stoffen geef je duidelijk aan dat een verpakking gevaarlijke stoffen van klasse 4.2 bevat. De sticker heeft een witte bovenhelft met een zwart vlampictogram, een rode onderhelft, een zwarte rand en het cijfer 4 onderaan. Dankzij de opvallende rood-wit-zwarte uitvoering is de gevarenmarkering eenvoudig te herkennen.

Wat betekent de sticker ADR 4.2 – Voor zelfontbranding vatbare stoffen?

Deze sticker dient als gevarenetiket voor stoffen die onder ADR-klasse 4.2 vallen. Het vlampictogram waarschuwt voor stoffen die spontaan kunnen ontbranden of door zelfverhitting onder bepaalde omstandigheden brand kunnen veroorzaken.

Met deze aanduiding informeer je transporteurs en medewerkers over mogelijke brandrisico’s en bevorder je een zorgvuldige behandeling tijdens transport en goederenverwerking.

Waar kun je deze sticker plaatsen?

De sticker is geschikt voor verpakkingen en transporteenheden met stoffen waarvoor een gevarenetiket van klasse 4.2 volgens de geldende vervoersvoorschriften vereist is.

Je kunt de sticker op een goed zichtbare plaats aan de buitenzijde van de verpakking aanbrengen. Controleer vooraf welke gevarenetiketten en aanvullende markeringen volgens de actuele ADR-voorschriften noodzakelijk zijn.

Het juiste formaat kiezen en de sticker aanbrengen

Kies het formaat op basis van de verpakking en de geldende transportvoorschriften. Bij het vervoer van voor zelfontbranding vatbare stoffen kunnen specifieke eisen gelden voor de afmetingen, uitvoering en plaatsing van gevarenetiketten. Niet ieder beschikbaar formaat is automatisch geschikt voor officieel vervoer.

Breng de sticker aan op een schone, droge en gladde ondergrond. Zorg dat de ondergrond vrij is van stof en vuil. Plaats de sticker zorgvuldig en strijk deze gelijkmatig glad voor een nette afwerking.

Veelgestelde vragen

Premium vinyl met glanzend beschermlaminaat
Deze sticker is gemaakt van premium vinyl en voorzien van een glanzend beschermlaminaat. Het laminaat beschermt de bedrukking tegen slijtage en helpt de sticker langer mooi en goed leesbaar te houden. Zo kies je voor een duurzame aanduiding met een verzorgde afwerking.

Wat betekent het cijfer 4 op deze sticker?
Het cijfer 4 verwijst naar gevarenklasse 4. De witte bovenhelft en rode onderhelft met het zwarte vlampictogram duiden specifiek op klasse 4.2 voor stoffen die vatbaar zijn voor zelfontbranding.

Kan ik deze sticker gebruiken voor het transport van zelfontbrandende stoffen?
Ja, deze sticker kan worden gebruikt voor verpakkingen waarvoor het gevarenetiket 4.2 is voorgeschreven. Controleer altijd of de uitvoering, afmetingen en plaatsing voldoen aan de actuele ADR-voorschriften. Afhankelijk van de stof kunnen aanvullende eisen gelden.

Kies het gewenste formaat en aantal om verpakkingen met voor zelfontbranding vatbare stoffen duidelijk en herkenbaar te markeren.

Additional information

Afmeting

50mm, 100mm, 150mm, 200mm, 300mm, 400mm

Levering

Enkel stuks op vel, Los gesneden, Op vellen

You may also like…